Atribuită Cumpărare directă

apa plata 120x2.7523 cascaval 4x29.35 ceai 25x2.7524 lamai 2x 10.09 paine 13X3.8533 specialitati carne 8x30.2756 Zahar 1 x8.26

Număr anunț
DA26250225
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
916,61 RON
Valoare atribuită
916,61 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

916,61 RON

din 916,61 RON estimat