Atribuită Cumpărare directă

BATERIE 12V 110AH 900A: 2 BUC X 250.64 RON. REFERAT NR.28326/26.08.2020- COLOANA AUTO - ING. PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA26238131
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,28 RON
Valoare atribuită
501,28 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,28 RON

din 501,28 RON estimat