Atribuită Cumpărare directă

BATERIE VARTA 12V 56AH 480A BLACK DYNAMIC C14 242X175X190MM +DR *PRET VALABIL NUMAI CU PREDAREA ACUMULATORULUI VECHI LA SCHIMB BATERIE ROMBAT CYCLON 62AH 510A 242X175X190 +DR *PRET VALABIL NUMAI CU PREDAREA ACUMULATORULUI VECHI LA SCHIMB CF. ANUNT 1164004/17.08.2020

Număr anunț
DA26232778
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,30 RON
Valoare atribuită
584,30 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,30 RON

din 584,30 RON estimat