Atribuită Cumpărare directă

Senzor de proximitate pentru flux (adult, pediatric, pacient unic ) ventilator Bellavista Adult, pacient unic (pachet/10) Spatiu mort 10,3 mL Interval 0…±180 L/min Conexiune aparat 22 M / 15F Conexiune pacient 15 M

Număr anunț
DA26243355
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
35125110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat