Atribuită Cumpărare directă

UNITATE IMAGINE KONICA MINOLTA BIZHUB C 227 CYAN, MAGENTA, YELLOW, CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR. 15922/01.09.2020, AL SERVICIULUI I.D.L.A.P.

Număr anunț
DA26250149
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470 RON
Valoare atribuită
4.470 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470 RON

din 4.470 RON estimat