Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea a 6 (sase) aparate aer conditionat ,Capacitate BTU Racire: 17406(4266-20204) btu/h Capacitate BTU incalzire: 17850(4608-21434) Culoare unitate interioara: Alb Consum anual racire: 283 kW Consum racire: 1.53(0.33~2.25) kw/h Consum anual incalzire: 1575 kW SEER: 6.3 SCOP: 4.0 Zgomot unitate interioara: 27/35/40/43 dB Zgomot unitate exterioara: 55 dB Clasa energie racire: A++ Debit aer: 800 mc/h Filtre: filtru Carbon activ, filtru lavabil antipraf Functii speciale: functionare pe incalzipre pana la minus 20 de grade, autorestart, drenaj stanga sau dreapta, i feel (senzor temperatura in telecomanda), autouscare, i set, timer Interval functionare: -20...+53 grade Celsius Dimensiuni unitate interioara L/l/a: 910×292×205 mm Dimensiuni unitate exterioara L/l/a: 780×602×347 mm Greutate unitate interioara: 10 kg Greutate unitate exterioara: 36 kg Nivel minim zgomot: Intre 26-35 dB Moduri de lucru: Racire,Incalzire,Ventilatie,Dezumidificare,Mod automat Consum incalzire: 1.55(0.34~2.37) kw/h Clasa energie incalzire: A+ Inverter: Da Tehnologie Wi-Fi:
- Număr anunț
- DA26236806
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- TOP SERVICES IND. SRL (CUI 16465568)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.