Atribuită
Cumpărare directă
Pret total: 12717.44 EURO + TVA Descriere: pachetul contine: 641 Licente cont de elev 641Conturi de parinte 60 Conturi de profesor 2 Conturi Director 3 Conturi Secretariat - perioada contractului 01.09.2020- 31.12.2022 -lunile septembrie, octombrie, noiembrie si decembrie aferente anului 2020 nu se tarifeaza -Lunile aferete vacantei de vara (iulie si august2021 si 2022) nu se percepe abonament 1 Euro = 4.8409 Pret total RON: 61563.86 LEI fara TVA
- Număr anunț
- DA26248457
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.563,86 RON
- Valoare atribuită
- 61.563,86 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.