Atribuită Cumpărare directă

Dozator spray dezinfectant maini, cu senzor, Esenia ABS/Dezinfectant lichid pentru mâini, pe bază de alcool Soft Care Des E Spray H5 Diversey 500 ml, Biocid, virucid, avizat MS - 20 buc Termen de garantie dozator - 1 an Termen de livrare - 5 zile Valoare fara TVA - 3420 RON Valoare cu TVA - 4069.80 RON Beneficiar UBB Cluj FSEGA Decanat Luminita Cosar Responsabil achizitie Daniela Iozsa

Număr anunț
DA26219419
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat