Atribuită Cumpărare directă

PROSOAPE HARTIE

Număr anunț
DA26251655
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" TG.NEAMT (CUI 17191592)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,20 RON
Valoare atribuită
160,20 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,20 RON

din 160,20 RON estimat