Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Garcov , judetul Olt va solicita pentru dotarea investitiei “ Reabilitarea si modernizarea Gradinitei cu program normal Ursa” urmatoarele dotari: complex de joaca, hinta dubla ( mare si mica), Casuta in forma de ciuperca cu rama groapa de nisip hexagonala, Banca de lemn pe cadru metalic cu 10 rigle, Cos de gunoi cu decoratiuni din lemn, Balansoar 2 persoane cu figurine pe arcuri 2.5m.
- Număr anunț
- DA26251904
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.980 RON
- Valoare atribuită
- 29.980 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.