Atribuită
Cumpărare directă
100pg Mazare verde congelata, ambalata la punga de 1kg. Marca : Casa Taraneasca 100pg FASOLE VERDE TAIATA, CONGELATA PUNGA 1KG, MARCA : CASA TARANEASCA 100pg Amestec Legume Congelate Bors Romanesc punga 400 grame Casa Taraneasca 100pg Spanac congelat , ambalat la punga 400 grame. Marca : Casa Taraneasca septembrie
- Număr anunț
- DA26233316
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15331170-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.