Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET TRECERE 1/2 NR.2-30 BC x 14.75 RON REDUCTIE 1/2-3/8-15 BC x 1.45 RON NIPLU REDUS BRONZ 1/2-3/4-20 BC x 2.45 RON NIPLU BRONZ 1/2-25 BC x 2.46 RON COT ZN 1/2 NR 1-25 BC x2.46 RON COT ZN 1/2 NR 2-15 BC x 2.35 RON LOCTITE 50M-4 BC x 29.77 RON COT PP 32/67-12 BC x 0.85 RON COT PP 32/90-10 BC x 0.85 RON TEAVA PP 32/0.25M-15 BC x 1.69 RON MUFA DUBLA PP 32-6 BC x 2.33 RON
- Număr anunț
- DA26238649
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- URVAS COM SRL (CUI 12162910)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845,86 RON
- Valoare atribuită
- 845,86 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.