Atribuită
Cumpărare directă
NOCOLYSE - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete si aeromicroflora -substanţe active: să fie în conformitate cu Regulamentul delegat (UE) nr. 1.062/2014 al Comisiei din 4 august 2014 privind programul de lucru pentru examinarea sistematică a tuturor substanţelor active existente, conţinute de produsele biocide, menţionat în Regulamentul (UE) nr. 528/2012 al Parlamentului European şi al Consiliului, corespunzătoare tipului de produs avizat - produsul sa fie inregistrat si autorizat sa fie fabricat si/sau comercializat in Romania; - sa prezinte certifícate de calitate I.S.O.; - sa fie inclus in “Registrul national al produselor biocide” forma actualizata - sa fie insotit de fisa tehnica in limba romana - sa fie insotit de fisa de securitate cu nr. CAS si nr. CEsa fie insotit de certificat de conformitate - Produsul sa prezinte aviz eliberat de Comisia Nationala de Produse Biocide a Ministerului Sanatatii produsul sa respecte prevederile O.M.S.NR. 961/2016 ( ART. 12 ) pentru dezinfectia pe cale aeriana - sa fie incadrat ca biocid, grupa principala I, tip de produs 2 si sa prezinte rezultatele de laborator care au demonstrat eficacitatea acestora si in baza carora a fost emis avizul; - fiecare lot livrat va fi insotit de certificate de calitate si de analiza fizico- chimica privind compozitia
- Număr anunț
- DA26203195
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 39811200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.