Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție de: 1. Masca protectie unica folosinta 3 straturi, 50 buc/set - 30 buc; 2. Manusi nitril marimea S,M, L, XL 100 buc/set -12 buc: - 7 buc mărimea XL; - 5 buc. mărimea M; 3. Gel dezinfectant Meditol ICF fara clatire, 1L, avizat MS - 8 buc; 4. Covor pentru dezinfectant 60X100 - 2 buc; 5. Dezinfectant suprafețe Alcosan VT10 5litri - 4 buc; 6. Detergent dezinfectant Oxivir Plus 5L - 1buc; 7. Manusi latex 100 buc/set 1 buc. - mărimea L.
- Număr anunț
- DA26205357
- Autoritate contractantă
- Comuna Roscani (CUI 16511583)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.999,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.999,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.