Atribuită
Cumpărare directă
cataloage gimnaziu = coperta albastra;cataloage liceu=coperta verde;registru matricol gimnaziu=coperta albastra;registru matricol liceu=coperta verde;registru unic de evid.formulare acte studii gimnaziu=coperta albastra;registru unic de evid.formulare acte studii liceu=coperta verde;registre inspectii scolare si registre procese verbale=coperta maro;carnete elev gimnaziu=coperta albastra;carnete elev liceu=coperta verde.
- Număr anunț
- DA26187269
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.526,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.526,54 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.