Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X509JA cu procesor Intel® Core™ i7-1065G7 pana la 3.90 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel® Iris™ Plus Graphics, Free DOS, Transparent Silver

Număr anunț
DA26180445
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR GURA HUMORULUI (CUI 14070359)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.705,86 RON
Valoare atribuită
4.705,86 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.705,86 RON

din 4.705,86 RON estimat