Atribuită
Cumpărare directă
1. Cataloage - pt gradinita - 3 buc x 5.50 =16.50 - pt cls preg - 2 buc x10=20 - cls I-IV - 9 buc cu 30 elevi x13.50=121.50 - 6 buc cu 40 elev x19,80 = 118.80 - cls V-VIII - 9 buc cu 30 elevi x13.50=121.50 - 6 buc cu 40 elevi x 19,80 lei= 118.80 2. Registru matricol - 4 buc x18.50=74 3 .Condica didactic auxiliar -1 buc x19.50=19.50 4. Condica didactic - 6 buc x29.50=177 5. Condica nedidactic - 1 buc x19.50=19.50 6. Fisa de biblioteca - 100 buc x0.50=50 7. RI biblioteca - 1 buc x19.50=19.50 8. Carnete elevi - 50 buc gimnaziu x1.75=87.50 - 30 buc primar x1.75=52.50 9. Registre I-E, orizontale -5 buc x 19.50=97.50
- Număr anunț
- DA26180007
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI 10310742)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.114,10 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.