Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: NEGRU - 14427880 Scaun birou OFF 324 Scaun birou OFF 324 este un scaun pentru birou confortabil realizat din materiale rezistente si moderne. Astfel, pentru sezut si spatar, s-a folosit pielea ecologica care acopera un strat dens de burete. Intreaga structura a scaunului de birou OFF 324 este din otel cromat, bratele fiind tapitate la suprafata de contact. Este potrivit pentru orice tip de birou si utilizator. Acesta este dotat cu piston hidraulic pentru ajustarea inaltimii si cu mecanism de balans. Scaun cu dimensiuni generoase, avand sezutul cu lateralele de 52x57 cm, inaltimea totala fiind ajustabila intre 107 si 113 cm. Scaunul de birou OFF 324 este testat sa sustina greutati de maxim 110 kg. Culori: negru. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26212914
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.190 RON
Valoare atribuită
38.190 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.190 RON

din 38.190 RON estimat