Atribuită
Cumpărare directă
Caracterisiti tabla scolara creta, 120x240 cm Tabla scolara de culoare verde Suprafata magnetica Rama din aluminiu Prevazuta cu tavita pentru accesorii (creta, burete) pe toata lungimea tablei Tabla magnetica 90x120 cm alb Tabla magnetica 100x150 cm alb
- Număr anunț
- DA26228652
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 39292100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.626,03 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.