Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire cash flow, colectare documente, analiza documente, completare formulare specifice obiectului, completare cerere credit si anexele corespunzatoare si asistenta de specialitate pana la obtinerea finantarii, verficare documente. 3% DIN SUMA SOLICITATA
- Număr anunț
- DA26191477
- Autoritate contractantă
- ORAS GATAIA (CUI 4357988)
- Furnizor / câștigător
- TDR FINANCE&BUSINESS ADVISOR S.R.L. (CUI 41702134)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.