Atribuită Cumpărare directă

5906732203502 FOLIE DE PROTECTIE 0.07MM BUC 5.00*15.04 8595025313539 PRELUNGITOR CP 3 PRIZE 3M P0323 BUC 2.00*16.81 8595025313652 PRELUNGITOR CP 4 PRIZE 5M P0425 BUC 3.00*22.69 6984000131671 COPIERE CHEIE1 LEI 8.00*4.20 6984000144909 MANER USA PT ALUMINIU NEGRU/ALB BUC 3.00*32.77

Număr anunț
DA26185846
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "Ion Creanga (CUI 4959711)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,82 RON
Valoare atribuită
308,82 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,82 RON

din 308,82 RON estimat