Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in vederea obtinerii Certificatului de Performanta Energetica pentru cladirea sediului central al ANMDMR

Număr anunț
DA26199470
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
Furnizor / câștigător
TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.679,50 RON
Valoare atribuită
2.679,50 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.679,50 RON

din 2.679,50 RON estimat