Atribuită Cumpărare directă

Contor apa rece. Caracteristici: Material corp contor: alama, Tip contor: cu mecanism umed; Destinatie contor apa: apa rece; Debit nominal: minim 10 mc/h; Diametru nominal: 32 mm; Filtru/sita intrare: da; Capac protectie impotriva socurilor mecanice: da; Verificare metrologica: da; Accesorii incluse: set racorduri: 2 stuturi, 2 piulite, 2 garnituri.

Număr anunț
DA26197778
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI 14365554)
Cod CPV
38421100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
872,40 RON
Valoare atribuită
872,40 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

872,40 RON

din 872,40 RON estimat