Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU/PRODUS PRET CU TVA INCLUS BUC TOTAL PANOU LED 125 9 1125 CABLU 3X1.5 4.5 50 225 CLEME WAGO 30 2 60 MANOPERA 1300 1 1300 SCHIMBAT/REPARAT 1800 1 1800 TABLOU ELECTRIC MATERIALE+MANOPERA bonus 3 senzori miscare !!!!!

Număr anunț
DA26191823
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI 18247837)
Cod CPV
45311200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.789,91 RON
Valoare atribuită
3.789,91 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.789,91 RON

din 3.789,91 RON estimat