Atribuită Cumpărare directă

Produse de medicina muncii conform caietului de sarcini si a ofertei

Număr anunț
DA26197070
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33141100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.111 RON
Valoare atribuită
3.111 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.111 RON

din 3.111 RON estimat