Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1/ BAZA DE NUANTARE INTERMEDIARA 8002 15L - 15 buc x 176.81 lei 2/ PASTA KE OCRU 2L - 12.495 lt x 47.90 lei 3/ PASTA KE VERDE OXID - 1.386 lt x 147.06 lei 4/ BAZA DE NUANTARE TRANSPARENTA 8001 15L - 2 buc x 170.17 lei 5/ PASTA KE BRUN ORANGE 2L - 2.403 lt x 88.24 lei 6/ BALAMA 28 - 9 buc x 13.45 lei 7/ TRAFALET ACRIL MULTICOLOR 250MM,TIJA 8MM LT09800 - 5 buc x 19.33 lei 8/ TRAFALET FIR POLIACRIL VERDE 250MM FIR 18MM LT09770 - 5 buc x 17.23 lei

Număr anunț
DA26196788
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.310,57 RON
Valoare atribuită
4.310,57 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.310,57 RON

din 4.310,57 RON estimat