Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Nord Star 12.000btu. Putere racire/incalzire 3500/3600w; Alimentare eKit montaj aparat de aer conditionat 9-12.000btu, 5mlectrica 220v; Moduri de lucru: racire, incalzire, dezumidificare, ventilare. Eficienta energetica: racire - A+ / incalzire - A; Compresor rotativ Panasonic; Agent refrigerant R32. Kit montaj aparat de aer conditionat 9-12.000btu, 4m . Montaj unitate interna; montaj suporti unitate externa; montaj unitate externa; perforare zid despartitor; realizare si montaj kit de conexiune unitati; realizare conexiuni electrice si traseu frigorific; vidare; probe de buna functionare; instruire utilizator
- Număr anunț
- DA26186919
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.512,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.512,58 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.