Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Cutie /Cutii/Recipiente carton pentru. colectare/ incinerare 20 L BIOSAFE /ADR, Masca chirurgicala cu elastic / , Capeline /Bonete unica folosinta cu elastic BIOSAFE, Protectori incaltaminte /Botosi BIOSAFE = Botosei PVC, HALAT EXAMINARE UNICA FOLOSINTA BIOSAFE / Halat nesteril, u.f. / Halat vizitator alb / bleu
- Număr anunț
- DA26191931
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.262 RON
- Valoare atribuită
- 9.262 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.