Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron 5593, 15.6-inch FHD(1920x1080) Anti-Glare LED- Backlit Non-touch Display Narrow Border, Platinum Silver Palmrest with Finger Print Reader, 10th Generation Intel(R) Core(TM) i7-1065G7 Processor (8MB Cache, up to 3.9 GHz), NVIDIA GeForce MX230 with 4GB GDDR5 graphics memory, 8GB, 8Gx1, DDR4, 2666MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No ODD, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth, English-US Non-Backlit Keyboard - Grey, I/O Ports: 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB2.0, 1x HDMI 1.4b, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-C(T) (data only) (Only available on configurations with NVIDIA(R) GeForce(R) MX230 graphics. Please check the video card on your selected configuration), 1x SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x RJ45 - 10/100Mbps, Height: 18 mm-19.9 mm x Width: 363.96 mm x Depth: 249 mm, Weight (maximum): 2.05 kg, 65 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), Ubuntu Linux 18.04, 3Y Partner Led Carry In Service Upgrade
- Număr anunț
- DA26179260
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI 27722683)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.