Atribuită
Cumpărare directă
1. Cuptor electric combi 20 tavi - 1 buc 2. Suport cu glisiere ptr cuptor - 1 buc 3. Masina de gatit 6 focuri - 1 buc 4. Tigaie basculanta seria 900 - 1 buc 5. Friteusa dubla , suport inchis 20+20L - 1 buc 6. Cuva inox GN 1/1 H 40 mm - 5 buc 7. Cuva inox GN 1/1 H 65 mm - 5 buc 8. Raft cu polite inox 1200 mm - 2 buc 9. Masa de lucru inox 2000 mm - 2 buc 10. Masina de spalat vase - 1 buc
- Număr anunț
- DA26211694
- Autoritate contractantă
- Comuna Cetatea de Balta (CUI 4562478)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.045 RON
- Valoare atribuită
- 98.045 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.