Atribuită Cumpărare directă

PC Smart-Performer i5, Microsoft Office Standard 2019 SNGL OLP NL Academic, Sistem de operare Microsoft Windows 10 Home English 64 bit

Număr anunț
DA26205184
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.469 RON
Valoare atribuită
2.469 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.469 RON

din 2.469 RON estimat