Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii, intretinere, realizare de santuri/rigole, santuri sau suprafete betonate pentru drumuri

Număr anunț
DA26186241
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
MOBILZONE SRL (CUI 17947948)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294.005,35 RON
Valoare atribuită
294.005,35 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294.005,35 RON

din 294.005,35 RON estimat