Atribuită
Cumpărare directă
Lot 1: licenta AutoCAD – licenta 1 an/user- 6 buc., Lot 4: Pachet licența software Civil Site Design – licenta perpetua-1 buc., Lot 6:ArcGIS Desktop Basic Single Use Licenta Anuala https://www.esri.com/ro-ro/store/arcgis-desktop/arcgis-desktop-basic-1 buc.,conform Caiet de sarcini nr. 17083/29.07.2020, Proiect contract de furnizare de produse, Formularul dvs. de propunere tehnica si financiara înregistrat la registratura CJAlba sub nr. 18910/2020.
- Număr anunț
- DA26195801
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 48000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.142 RON
- Valoare atribuită
- 65.142 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.