Atribuită Cumpărare directă

Panou indoor (rollup) L85cmxH200cmxA10cm print policromie L85xH200CM cu geanta textila pentru transport sistem retractabil al panoului cu caseta din aluminiu, conform oferta

Număr anunț
DA26195061
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat