Atribuită Cumpărare directă

1 C004 Registru pentru înscrierea copiilor in gradinita - coperta imitatie piele buc 1 16.85 16.85 3.20 2 C007 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 16.85 16.85 3.20 3 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 4 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 4 15.90 63.60 12.08 5 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 6 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 20 0.98 19.66 3.74 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 25 0.98 24.58 4.67 9 SS01 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta duplex buc. 2 11.37 22.74 4.32

Număr anunț
DA26189030
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala"ANTONIE MURESIANU"Bira (CUI 17598074)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,01 RON
Valoare atribuită
260,01 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,01 RON

din 260,01 RON estimat