Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul produse de curatenie contine urmatoarele produse: 1. - ROLA PROSOP 100 M - 12 role 2. - POLIWIX PARQUET 1L - 4 buc. 3. - HARTIE IGIENICA 3STR*8ROLE - 14 seturi 4. - POWER GEL MOUNTAIN FRESH 3L - 3 buc 5. - MOP BUMBAC 200 GR - 2 buc 6. - PRONTO SPRAY 300 ML - 5 buc 7. - CLOR 1L - 10 buc 8. - DETERGENT VASE 800 ML 2 flacoane 9. - SANO BON BLUE 5IN1 - 3 buc 10. - DETERGENT GEAM CU PULVERIZATOR*1 L - 3 flacoane 11. - ALCOOL SANITAR 500 ML - 24 buc 12. - DOMESTOS 5 L - 1 bidon 13. - SANO MULTICLEANER 1L - 4 buc 14. - BURETE VASE CU O PARTE ABRAZIVA - 3 buc Achizitie necesara pentru mentinerea curateniei in toate birourile Primariei Miroslovesti si prevenirea raspandirii cu noul Coronavirus.
- Număr anunț
- DA26221018
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805,25 RON
- Valoare atribuită
- 805,25 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.