Atribuită
Cumpărare directă
Lot 7:ABBY Reader - ABBYY FineReader 15 Standard, 1 user, ESD, licenta guvernamentala - licenta perpetua -1 buc., conform Caiet de sarcini nr. 17083/29.07.2020, Proiect contract de furnizare de produse, Formularul dvs. de propunere tehnica si financiara înregistrat la registratura CJAlba sub nr. 18756/2020
- Număr anunț
- DA26211635
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.