Atribuită Cumpărare directă

Tabla verde magnetica cu rama aluminiu pentru scris cu creta 100x200 cm Optima Tabla cu suprafata magnetica, rezistenta, cu rama de aluminiu. Se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete. Pentru scriere se foloseste creta alba sau color si se sterge cu burete uscat

Număr anunț
DA26211677
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30195920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,90 RON
Valoare atribuită
487,90 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,90 RON

din 487,90 RON estimat