Atribuită Cumpărare directă

4019525 CAPETE S/D PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/S SET 3,00 4,86 12,25 2,33 20 4017455 FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 2,00 33,50 56,30 10,70 30 4017279 PLINTA ESQUERO 603 PLATAN CALIFORN 2.5 M BUC 14,00 17,40 204,71 38,89 40 4017398 COLT INT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 8,00 6,79 45,65 8,67 50 4017392 COLT EXT PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 4,00 6,79 22,82 4,34 60 4018923 PARCHET VARIO 10MM C32 PM687 SIDE V PAC 23,00 59,46 1.149,23 218,35 70 4017395 IMBINARE PLINTA ESQ 603 PLATAN CAL 2/SET SET 6,00 5,75 28,99 5,51

Număr anunț
DA26196423
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.519,95 RON
Valoare atribuită
1.519,95 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.519,95 RON

din 1.519,95 RON estimat