Atribuită
Cumpărare directă
blicatie tip revista cu pagini color minim 40 pagini, termen de executie- in 30 zile de la solicitare, asigurare personal de specialitate, tehnoredactare, redactare, secretariat, corectura materiale, consultanta tehnica de specialitate pe parcursul realizarii publicatiei, conditii grafice deosebite, hartie de calitate superioara, tipografie plana, DTP (pre-print) asigurat.
- Număr anunț
- DA26196778
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Ilfov (CUI 19039281)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CENTRUL ROMAN PENTRU INITIATIVA SOCIALA (CUI 26181156)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.