Atribuită Cumpărare directă

Aut. Contractanta dorește sa proiecteze AMENAJARE EXTERIOARĂ PRIMĂRIA GIARMATA- STR. PRINCIPALĂ, serviciile constau în : amenajare parcare autosi spațiu pentru biciclete, alee pentru circulația pietonală, sistem de iluminat exterior, reamenajare spațiu verde, sistem de irigație, accesul spre curtea interioară,

Număr anunț
DA26207064
Autoritate contractantă
COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
Furnizor / câștigător
FRACTALCUBIT S.R.L. (CUI 42346183)
Cod CPV
71222000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.950 RON
Valoare atribuită
7.950 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.950 RON

din 7.950 RON estimat