Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Jetoane Montessori. Asocieri Notiuni Opuse 2. Exercitii de respiratie 3. Sa pronuntam corect cu palatograme 4. Gata de scoala Citirea si intelegerea textelor 5. Ghicitori pentru pitici Conform comenzii din 16.07.2020 Total pachet 140.38 fara TVA TVA 5% Total pachet cu TVA 147.40 JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770 273361 sau jucariivorbarete@gmail.com
- Număr anunț
- DA26187876
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,38 RON
- Valoare atribuită
- 140,38 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.