Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Original Ricoh 888640/884946/884954/842030 Black, 20000 pagini pentru multifunctionala Ricoh MP C3000

Număr anunț
DA26189404
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,50 RON
Valoare atribuită
221,50 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,50 RON

din 221,50 RON estimat