Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE ACHIZITIONAREA URMATOARELOR PRODUSE: TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L= 4M - 8 BUC 259,63, 2000864 COT PVC 110X87 CU INEL- 2 BUC 11,55 , 5011778 DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L- 6 BUC 49,76, 5008199 EMAIL IDEEA ALBASTRU MEDIU E51650-C4L - 3 BUC 200,97, 9501242 TRANSPORT STANDARD ZONA C 1 AU 126,05 6030322 POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X2050 CLAR 3- BUC 655,46
- Număr anunț
- DA26200114
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI 7453165)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.303,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.303,42 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.