Atribuită Cumpărare directă

serviciu de asigurare OBLIGATORIE auto (RCA), pentru Autoutilitara DAF, 26.000kg Prima de asigurare 2095 RON/12 luni – 4 rate: VN 29 CUP, VN 30 CUP

Număr anunț
DA26199222
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.190 RON
Valoare atribuită
4.190 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.190 RON

din 4.190 RON estimat