Atribuită Cumpărare directă

reconditionare si modernizare statii de autobuz;Statie nr. 1, L = 4 m,Statie nr. 2, L = 2,40 m, Statie nr. 3, L = 3,10 m,Statie nr. 4, L = 3,0 m ,Statie nr. 5, L = 3,0 m

Număr anunț
DA26208194
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
Furnizor / câștigător
MET MAR FRAM S.R.L. (CUI 42862435)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.350,55 RON
Valoare atribuită
32.350,55 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.350,55 RON

din 32.350,55 RON estimat