Atribuită
Cumpărare directă
1 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele IIV), 36 elevi - coperta imitatie piele buc. 8 15.90 127.19 24.17 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele VVIII), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 4 C152 Coperta imitatie piele buc. 4 18.50 74.02 14.06 5 C098 Registru prezenta personal administrativ - coperta duplex buc 3 10.88 32.65 6.20 6 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 1 6.48 6.48 1.23
- Număr anunț
- DA26200703
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHIUIESTI (CUI 18079334)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,93 RON
- Valoare atribuită
- 303,93 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.