Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR DEZINF. LIMPIO CU SENZOR DD110 13 BUC GALEATA CU PEDALA CARO 17L 38716/3975 2 BUC HARTIE DISP V ALB 150BUC 5/TIPLA 2STR 7 BUC DISPENSER PROSOP Z ABS SILV. DP 1200ZS2 8 BUC DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB 6 BUC MANUSI LATEX CU PUDRA 100/SET M 1 SET APARAT DE STROPIT GRUNMAN 8L 2 BUC DEZINFECT.PE BAZA CLOR STICKY ACTIV 1L 20 BUC GEL IG.MAINI PE BAZA DE ALCOOL 10L 2 BUC DEZINFECTANT PT.SUPRAF.PROTECT RP-S-5L 10 BUC

Număr anunț
DA26201790
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA (CUI 23295067)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.987,34 RON
Valoare atribuită
3.987,34 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.987,34 RON

din 3.987,34 RON estimat