Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare articole de birou la pachet. Pachetul contine: Hartie A4 - 90 topuri; Dosar plic - 250 buc; Dosar cu sina - 250 buc; Dosar plastic cu sina - 5 seturi (50 buc); Bibliorafturi A4 75mm plastifiat - 10 buc; Folii transparente A4; Plicuri A4 burduf - 5 seturi; Plicuri C6 - 1000 buc; Text marker - 20 buc; Cub hartie adezive 75x75 4 culori - 10 buc; Capse 24/6 - 10 cutii; Suport magnetic agrafe - 4 buc; Sfoară din bumbac - 4 buc; USB flash drive 16 GB 3.0 - 5 buc; Pix bic 0,4mm albastru - 100 buc; Ace lungi pt. Avizier - 2 cutii; Foi de parcurs A4 - 10 buc; Registru de casă autocopiativ - 5 buc; Tuș negru - 5 buc; Tușieră metalică - 5 buc; Linear 30 cm - 10 buc; Lipici pt. Hârtie solid 21g - 10 buc; Roller negru 0,5 mm Schneider - 2 buc; Capsator 25 coli - 5 buc; Corector pix Bic - 5 buc; Corector pensula Bic - 5 buc; Corector bandă Noki - 2 buc. Termenul de garantie este cel acordat de producator. Pretul include transportul. Termenul de livrare este de 10 zile.
- Număr anunț
- DA26196940
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- ASICORECT RESOURCES S.R.L. (CUI 39812577)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.066 RON
- Valoare atribuită
- 5.066 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.