Atribuită Cumpărare directă

-Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele -Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele -Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele - format B3 -Montare set 4 coltari pentru coperti carton gros invelita cu hartie pt arhiva si imitatie piele

Număr anunț
DA26228580
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Avram Iancu (CUI 22379224)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,80 RON
Valoare atribuită
835,80 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,80 RON

din 835,80 RON estimat